Maruthi Fitness v2.4 – Fitness Center WordPress Theme -Fitness Merkezi WordPress Teması

batuhanqq

yeni üye
Katılım:23 Nis 2022
Mesajlar:29
Tepkime puanı:67
Puanları:0
Konum: istMaruthi Fitness v2.4 – Fitness Center WordPress Theme -Fitness Merkezi WordPress TemasıWelcome to Maruthi theme, which is a dazzling sports & fitness center theme. Maruthi comes in 3 dazzling demos namely Default, Aerobics, and Sports. Each demo offers astonishing homepages that are sure to catch your clients attention totally. All the three variants of Home Pages offer you gorgeous layout and attractive sliders to showcase your fitness centers, sports clubs, gym and other physical exercise oriented sites.

Göz kamaştırıcı bir spor ve fitness merkezi teması olan Maruthi temasına hoş geldiniz. Maruthi, Varsayılan, Aerobik ve Spor olmak üzere 3 göz kamaştırıcı demoda gelir. Her demo, müşterilerinizin dikkatini tamamen çekeceğinden emin olan şaşırtıcı ana sayfalar sunar. Ana Sayfaların üç çeşidi de size fitness merkezlerinizi, spor kulüplerinizi, spor salonunuzu ve diğer fiziksel egzersiz odaklı sitelerinizi sergilemek için muhteşem bir düzen ve çekici kaydırıcılar sunar.WordPress Theme wordpress temalar

Demo

Script İndir

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com
 

Personalize

Üst Alt
AdBlock algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AsBlockeri kapattım    hayır teşekkürler