instagram ve tiktok exploit satılıktır

• Konbuyu başlatanapche
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 68

apche

Saldırı Timi
sa dostlar bu gün tik tok ve instagramda bulduğum bug anlatıcam bug şu işie yarıyor linkleri instagram ve tiktok gibi ata bilirsiniz yani heran gibi yer de sapam algılanmaz ve rahat birşekilde kullana bilirsiniz ayrıca bu sayede olatalama linkleriniz daha da inandırıcı olarak binlerce kurbanı daha rahat şekilde kandıra bilirsiniz

2 exploiti salmak içinde toplam 150 tl istiyorum esc kabül parayı önden atmak istemeyen için esc zorunludur

fsdede

Banned
Dostum baltalamak istemem ancak daha türkçe yazamamışsın. Ek olarak kanıt eklemelisin, 150 liraya exploit :D iyi satışlar hocam

apche

Saldırı Timi
Dostum baltalamak istemem ancak daha türkçe yazamamışsın. Ek olarak kanıt eklemelisin, 150 liraya exploit :D iyi satışlar hocam
dosdum ucuz satmamın sebebi basit buglar Türkçe konusuna da gelirsek en azından Türkçenin t sini büyük yazmzayı biliyorum diye bilirim

apche

Saldırı Timi
ayrıca kanıt eklersem zaten pub olmuş olur buyur sen bul bu büyük sitelerde hata sen deliliyle paylaşırsın beni de etiketle

Son düzenleme:

fsdede

Banned
Tartışmak için uygun alan burası değil. Bu yüzden sadece şunu ekleyeceğim; exploit kodunu değil iddia ettiğin açığı exploit etmeyi gösterirsen sorun olmaz :)

Personalize

Üst Alt