Genel İnstagram fake hesabın kime ait olduğunu bulma method

Vahap

Banned
Katılım
20 May 2022
Mesajlar
54
Puanları
0
Konum
Malatya
TRY
0
Evet dostlar bu konumda Instagramda sürekli bizi taciz eden sinir bozan fake hesapların kime ait olduğunu nasıl bulabileceğinizi anlattım.


Hepimizin başına gelmiştir durup dururken çat bir mesaj. Selam canım naber. Fake hesap açmış **Küfürbaz** bir arkadaşınız ve ya akrabanız sizi trollemeye çalışıyor. Bakın bu fake hesap açıp milleti taciz eden kişiler genelde aptaldır. Çok acemi şekilde hazırlarlar hesaplarını Yakalnmayacağını sanırlar.

Şimdi sağda solda görmüşsünüzdür. Yok hesabın kullanıcı adını yazıp mail atıyosunuz mailin başındaki ve sonundaki harften kim olduğunu buluyorsunuz falan filan bunlara gerekyok dostlar. CamPish var :) CamPish ile ön kamerasından anlık fotoğrafını alıcaz. Enayinin

Hemen kuruyoruz Toolumuzu

Terminali açın

cd /Desktop > siz nereye isterseniz kurun

git clone GitHub - techchipnet/CamPhish: Grab cam shots from target's phone front camera or PC webcam just sending a link.

cd /CamPish

bash camphish.sh

ngrok tan alın linki Linki aldıktan sonra fake hesapla biraz konuşun bilmiyormuş gibi. Sonra bir bahaneyle linki atın Bak senin fotoğrafın değil mi bu? gibi bir şey yazabilirsiniz. Hep işe yaramıştır bende :) Linke tıkladıkdan sonra CamPish dosyasının içine kaydeder fotoğrafı. Girin bakın Kabak gibi görünüyordur kim olduğu
 
Üst