IBNSINO v1.0 – Medical Center HTML Template – Tıp Merkezi HTML Scripti İndir

batuhanqq

yeni üye
Katılım:23 Nis 2022
Mesajlar:29
Tepkime puanı:66
Puanları:0
Konum: ist
Sikke
2,132


IBNSINO v1.0 – Medical Center HTML Template – Tıp Merkezi HTML Scripti İndirIBNSINO is Premium HTML Template for Health and Medical Industry. Its Fully Responsive (Twitter Bootstrap 3x) and Easy to Customise. Loaded with lots of Features and Page Templates, IBNSINO HTML Template is suitable choice to build Health and Medical related Websites. IBNSINO HTML Template is Hand Coded and We have taken care for all SEO aspects. It has 3 amazing homepage variations and 29 other page Templates. It uses Font Awesome Icons and Google Web Fonts.

IBNSINO, Sağlık ve Tıp Endüstrisi için Premium HTML Şablonudur. Tamamen Duyarlı (Twitter Bootstrap 3x) ve Özelleştirmesi Kolay. Çok sayıda Özellik ve Sayfa Şablonu ile yüklenen IBNSINO HTML Şablonu, Sağlık ve Tıp ile ilgili Web Siteleri oluşturmak için uygun bir seçimdir. IBNSINO HTML Şablonu Elle Kodlanmıştır ve tüm SEO yönlerine özen gösterdik. 3 harika ana sayfa varyasyonu ve diğer 29 sayfa Şablonu vardır. Yazı Tipi Müthiş Simgeleri ve Google Web Yazı Tiplerini kullanır.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

Script İndir
 

Personalize

Üst Alt
AdBlock algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AsBlockeri kapattım    hayır teşekkürler