CC YENİ BASLAYANLARA TAVSİYELER

Evet beyler iki gündür işim olduğu için bakamadım ancak şuan aktif olabilidim.Konumuza gelelim bu yazimizda cc de genellikle es gicilen ufak detaylardan bahsedecegiz güvenlik için.

💳💲 YAKALANMIŞ OLABİLİR MİYİM?

Genellikle yeni baslayanlar bu tribi daha fazla yaşıyor haklı olarak.Kullandiginiz cihazin internetin kesinlikle sizin adiniza olmaması gerekiyor evin wifi ina bağlanmak gibi bir hata çok kötü olur.Bu noktada açık hatlar sizin en büyük yardimciniz olacak.Bu işte zamanlama ve güvenlik herşeydir kalkıp borcunuz krediniz var diye hatala yapmayın ( para bir şekilde kazaniliyor genellikle yaşı ve tecrübesi küçük kardeslerim bu noktada sabirsiz oluyor.

💳💲 FORUMLARDA PAYLASİLAN CC LER

Üst yazıda yakalanmamaniz adına ufak bir yazı yazmıştım şimdi sırada yapılan en büyük hatalardan biri forumlardaki cc leri kullanmak.Arkadaslar forumda cc paylasan insanlar babasinin hatrina yapmaz bu işi bunun asıl nedeni saklanmayi gizlenmeyi bilmeyen insanlari o noktaya çekip ilk isleminde casper olmaya calisiyorlar.Piyasada guvenilir cc satan az insan var ancak üç kuruş için ozgurlugunuzden olmayın.

💳💲DAHA FAZLA SORU İÇİN İCQ @tylerdurdennn

PAYLASİMLARİMDA SADECE VE SADECE KONU İLE İLGİLİ BİLGİ VERİYORUM KESİNLİKLE KİMSEYİ HİÇBİR SUÇA VEYA OLUŞUMA ÇEKME NİYETİM YOKTUR İYİ FORUMLAR ...

Personalize

Üst Alt