CC ile ne yapilir

Atillak0

yeni üye
Abiler ben simdi cok bilmiyorum bir soru sorucam diyelim elimize bi tane cc gecti ben bunla ne yapabilirim netflix, spotift gecip satmak felan biraz sacma geliyor cok kârli degil cunku cc aldigimda diyelim 60 liraya aliyorum 3D olmayan site felan nasi bulabilirim cidden bu isler cok bos gelemeye basladi cashout yapmak bu kadar zor olmamali cunku herkes yapiyor goruyorum.

(Siteye yenu kayit oldum nasi soru felan sorcam bilmiyom boyle sordum yanlis bisi yaptiysam soyleyin)

ce33

Founder
Web sitesi:hacksturkey.com
Hiç birşey anlamadımki kardeşim biraz daha açıklayıcı ve sakince yazsan keşke.

Atillak0

yeni üye
Hiç birşey anlamadımki kardeşim biraz daha açıklayıcı ve sakince yazsan keşke.
abi simdi benim bi tanidiklarim var cc felan satiyorlar ben simdi bu ccyi alip ne yapabilirim ship/drop islerine girmek istemiyorum biraz riskli ve para’da gerektiriyor onun disinda da netflix, spotify gibi seyler cekmekde biraz sacma geliyor cunku aldigim cc 60 lira felan spotify cekmek sacma geliyor o yuzden ben elime cc gelince ne yapabilirim?

Personalize

Üst Alt
AdBlock algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AsBlockeri kapattım    hayır teşekkürler