CC İÇİN yardım

ferdaqq

yeni üye
Sikke
40
elimde limitinin çok olduğunu bildiğim (ek hesap) bir cc var. gelen sms'e de ulaşabiliyorum. fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum %50 komisyon ile yardımcı olabilecek arkadaşlar arıyorum. lütfen yardımcı olabilecek arkadaşlar bu hesabın altına telegram ya da dc bıraksınlar

Shyou

VİP
Sikke
6,211
elimde limitinin çok olduğunu bildiğim (ek hesap) bir cc var. gelen sms'e de ulaşabiliyorum. fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum %50 komisyon ile yardımcı olabilecek arkadaşlar arıyorum. lütfen yardımcı olabilecek arkadaşlar bu hesabın altına telegram ya da dc bıraksınlar
calviq#5014 dc'den ulaş

qweryzz

Banned
Sikke
12
Hz Ali#7255

Personalize

Üst Alt
AdBlock algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AsBlockeri kapattım    hayır teşekkürler