cc CARDER / CARDİNG / CC ÇEKME / MERAK EDİLENLER / İŞ NASIL DÖNÜYOR ? / BY RTG

• Konbuyu başlatanRoween
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 155
  • Görüntüleme 1K

Roween

𝚁𝚘𝚠𝚎𝚎𝚗𝚃𝚑𝚎𝙶𝚘𝚍
Moderator
Web sitesi:hacksturkey.com
KONU SİLİNDİ ARKADAŞLAR ARAŞTIRIN ÖĞRENİN AK
HİÇBİR KARŞILIK İSTEMEDEN BİLGİ PAYAŞIMI YAPIYORUM, İYİLİĞİMİ SUİSTİMAL EDİYORSUNUZ.

Boşboğaz yapan bazı arkadaşlar var beyinlerine boşaldığım,
eşek bile adam olmuş sırtında yük taşıyor ama bunlar olmaz

Asabi bir kişiliğim var ufak tefek şeylere bile sinirlenebiliyorum
bu yüzden konu'yu sildim aranızda haketmeyen pic kuruları var onların yararlanmasını istemiyorum.
Yoksa buradan alıp başka yerde o öyle değil böyle diyecek amın oğulları. Beynini sikeyim senin ne kadar sinir ettin beni.

Burada ücret talep etmeden, herhangi bir karşılık istemeden, öğrenmek için haftlar'ımı, aylarımı harcadığım elit carder, carding ile ilgili bilgilerimi paylaşıyorum
15 yaşında lavuk gelmiş burda bilgin yok sen anlamıyorsun diyor, yanımda dursa bacağımın boyu kadar yok, 15 yaş fark var aramızda
yaşı kadar sanalda zaman geçirmişim, amcık burada siber güvenkik uzmanı gibi şekil yapıyor :D
Harbiden iliklerime işliyor kriz geçiriyorum amına koyayım
Sanal ortamın kötü yanlarından biri de budur, ağzı olan konuşuyor akıl yoksunları
Kendi kardaşım olsa 3'lü fiş kablosuyla asar 10 yıl mapus yatardım bunlara nefes veren ağacın yapraklarını sikeyim döl israfları.
Keşke anneleri o gece yine başım ağrıyor deseydi..

Yok daha size bilgi felan ne haliniz varsa görün beyinlerine tükürdüklerim.
Üstünüze alınabilirsiniz, kusura da bakın. Bir derdiniz varsa ICQ adresim RoweenTheGod.

Personalize

Üst Alt
AdBlock algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AsBlockeri kapattım    hayır teşekkürler