BradyOfficial PUBG MOBİLE BYPASS RONİN VİP Bradyofficial.com

Brady

yeni üye
Katılım:19 Eyl 2022
Mesajlar:2
Tepkime puanı:0
Puanları:0

PUBG MOBİLE BYPASS YAZILIMI NEDİR NE İŞ YARAR?

Bypass dedigimiz yazılım emülatör üzerinden sizi mobil oyuncular ile eşleştirir, Emülatörünüzü mobil olarak algılar, emülatör saptandı almazsınız, Yüksek derece antiban koruması ile magicli yazılımları güveni hale getirir. Sadece magicli yazılımları degil, emülatör üzerinde kullandıgınız birçok yazılımı yüksek derecede koruma altına alır.

  • BYPASS SATIN ALMADAN ÖNCE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER;

Kullanacagınız oyun hesabınız yakın bir süre içerisinde Emülatör saptandı uyarısı almış olmayacak. Yakın bir zamanda emülatör saptandı almış hesaba girerseniz 2 ay yasaklanacaksınız. Bu sadece bizim yazılımda geçerli olan birşey değildir. Piyasadaki tüm bypass yazılım algoritması bu şekildedir

  • NEDEN 2 AY YASAKLANIRIZ?​

Kullandığınız Emülatörün ID Kimliği bulunmakta. Bu ID Kimliği sistem tarafından dzüenli bir şekilde sürekli olarak kontrol edilmektedir.
Örnegin BRADY 07,08 TARİHİNDE 111111 ID ADLI EMÜLATÖRDEN EMÜLATÖR SAPTANDI ALARAK GİRİŞ YAPTI
Bu ID hesabınıza tanımlı bir ID’dır. El ile Silinmesi degiştirilmesi imkansızdır. 1-2 hafta içerisinde sistem logları otomatik olarak temizler.
Bypass ile giriş yaptıgınız zaman daha önce aynı ID ile emülatör saptandı uyarısı aldığınız için sistem algılıyor,
Örnegin BRADY 07,08 TARİHİNDE 111111 ID ADLI EMÜLATÖR İLE DAHA ÖNCE EMÜLATÖR SAPTANDI GİRİŞİ YAPILDI. AYNI ID İLE MOBİL OLARAK GİRİŞ YAPILDI
Sistem bu durumu farkediyor ve otomatik olarak dosyaları degiştirmekten 2 ay yasaklanıyorsunuz
VERDİGİM ÖRNEKLER TAM ANLAMI BU ŞEKİLDE YAZILMAMAKTADIR. BİLMEYEN KULLANICILAR İÇİN DETAYLI ANLATILMIŞTIR

  • EMÜLATÖR SAPTANDI UYARISI ALMIŞ HESABIMA NE ZAMAN GİRİŞ YAPMALIYIM?​

Eğer emülatör saptandı uyarısı almış hesabınıza girmek istiyorsanız 1 ila 2 hafta arası beklemeniz gerekecektir. Beklediginiz süre içerisinde Mobilden (telefondan) Günde bir maç oynayabilirsiniz. Daha sonra ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  • BYPASS KOLAYIKLARI NEDİR?​

Bypass hem güvenlik açısından ultra düzeyde koruma sağlar, hem de kolayca mobil oyuncular ile savaşarak rank kasmanızı sağlar. Oyun akıcı hale gelir. Donmalar belli bir miktar azalır. Mobil oyuncular sizler için daha kolay bir oyun olacaktır.

bypassnedir, bypassneişeyarar, pubgmobilebypass, bypassatınal, mobiloyuncularileeşleş,
 

Personalize

Üst Alt