cc Ben bedava cc düşürmek istiyorum ( Lütfen Yardım Edin)

• Konbuyu başlatanN1NJ4
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 212

N1NJ4

yeni üye
eskiden spotifydan tut herşeey cc bulmak kolaydı artık değil bedava cc bulma yerleri varmı face olsun dc olsun tg olsun önerbileceğiniz yer var mı ? ( LÜTFEN YARDIM EDİN)

Son düzenleme:

foewexe

yeni üye
kanka iyi misin a2k bedava cc = şafak operasyonu FOEW#0443

cc nasıl bulunur agalar pubg uc satın almak içim yada discord nitro spotify bilen varsa Monteox#5070

lroxy

VİP
cc bulma işi öyle basit bişey değil iki seçenek var 1)forumlardan bedava paylaşılmış cc alırsınız Amerika Lokasyon olur içindede max 2 dolar olur gider 3dsiz bir siteden bişeyler alırsın. 2)İnsanlara kendi ratlı dosyanı yedirerek kart bilgilerine erişebilirsin

N1NJ4

yeni üye
cc bulma işi öyle basit bişey değil iki seçenek var 1)forumlardan bedava paylaşılmış cc alırsınız Amerika Lokasyon olur içindede max 2 dolar olur gider 3dsiz bir siteden bişeyler alırsın. 2)İnsanlara kendi ratlı dosyanı yedirerek kart bilgilerine erişebilirsin
Teşekkür ederim peki amerika lokasyon nasıl bulurum hani forumda paylasilan ccler yarısından fazlası calismiyor

fcberinys

yeni üye
Cc nasıl mı elde edersin bedava?

Kurcaksın dostum bir e ticaret epin veya her hangi bir kartla ödeme sitesi log tutturcaksın birazda reklamla bitti.

Personalize

Üst Alt