makale Başıma ne Gelir?

sstauffenberg

yeni üye
Benim 3 senedir kullandığım kendi üzerime olan telefon numaramı benden önce kullanan şahısa kredi çıkıyor ve numarasını hala kredi çeken bankada güncellememiş. elimin altında istesem girerim ve krediyi çekebilecek infoya da sahip oldum. ancak şöyle bir sorun var gelen parayı kendi hesaplarıma aktaracağım ve qr ile başka birine çektireceğim çeken kişi yakalanmayacak buna eminim kameralarda sorun yaşamayacağız hesaba kredi düşerken ben karakoldan kayıp telefon ihbarı bırakacağım. para çekiminde de hastanede muaynede olacağım. başıma ne gelir?

Trevor

Radyant
Benim 3 senedir kullandığım kendi üzerime olan telefon numaramı benden önce kullanan şahısa kredi çıkıyor ve numarasını hala kredi çeken bankada güncellememiş. elimin altında istesem girerim ve krediyi çekebilecek infoya da sahip oldum. ancak şöyle bir sorun var gelen parayı kendi hesaplarıma aktaracağım ve qr ile başka birine çektireceğim çeken kişi yakalanmayacak buna eminim kameralarda sorun yaşamayacağız hesaba kredi düşerken ben karakoldan kayıp telefon ihbarı bırakacağım. para çekiminde de hastanede muaynede olacağım. başıma ne gelir?
hiç bi sik olmaz kral , nerede olduğun belli , telefon kayıp ihbarı var ancak ip temiz olsun birde hastanede girin tuvalette yapın o işi , kameralara bakcak olurlarsa elinde telefon görmesinler odada

ce33

Founder
Web sitesi:hacksturkey.com
bu arada ben o gün olay ile ilgili istanbul cumhuriyet baş savcılığına dilekçe gönderdim kayıp ihbarı verip sonra hastaneye muane olmaya gelen elemanı tutuklayın diye

Burky0

yeni üye
Kanka güzel senarist olursun Ezeldeki yakışıklı serdar gibisin:)

Personalize

Üst Alt